Hoş geldiniz bugün;
TÜRKÇE ENGLISH
ANA SAYFA E-MAIL
HAKKIMIZDA
 

Hüseyinoğulları Ahşap Dekorasyon Ltd. Şti. 1976 yılında Orman Ürünleri sektörüne girmiştir.
Ahşap Dekorasyon alanında üretim faaliyetine başlayan şirketimiz ağırlıklı olarak Ahşap Kapı, Pencere ve Mutfak dekorasyonu imalatını yapmıştır.


2003 yılına kadar gösterdiğimiz titiz çalışmalar ve müşteri memnuniyeti sayesinde taleplerdeki hızlı artışa paralel olarak üretim kapasitesini arttırmış, üretim ekipmanlarını ve yönetim organizasyon yapılarındaki değişimle kurumsallaşma sürecini tamamlamakla birlikte şirketleşmiştir.

2003 yılına kadar Konya ili ve çevresine hizmet veren şirketimiz bu yapılanmayla tüm Türkiye'ye hizmet verecek kapasiteye erişerek portföyünü genişletmiştir.


Son 7 yıldır özel üretim ahşap kapı ve mutfak dekorasyonun yanı sıra panel kapı imalatına başlamış ve bu gün Yıllık 30.000 adet kapı üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ev dekorasyonun vazgeçilmezi olan ahşap, doğal bir ürün olması ve teknolojik yeni cihazların sektörde kullanılmaları sayesinde ürünler çeşitlenmiş ve talepler artmıştır.


Hüseyinoğulları bu gelişmeleri takip ederek yatırımlarını bu alanda devam ettirmektedir. 34 yıllık birikim, titiz çalışma ve bunun sonucu olarak müşteri memnuniyeti ile Hüseyinoğulları sektörünün önde gelen markalarından olmuştur.
© 2010 Hüseyinoğulları Doğrama İnşaat Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yapım: Capitol Medya